Zmiana koloru auta

zmiana koloru auta Warszawa

Znudził Ci się kolor samochodu? Chcesz zupełnie odmienić jego wygląd, jednocześnie unikając zbędnych wydatków? Skorzystaj z naszej oferty! Czeka na Ciebie m.in. zmiana koloru auta.

To szybki, prosty i niebanalny sposób na nowy samochód lub pozbycie się koloru, który wywołuje u Ciebie negatywne emocje.

Zmiana koloru auta wykonywana jest przez nas profesjonalnie – obserwator będzie przekonany, że to fabryczny kolor!

Jak to działa?

Na poszczególne elementy karoserii lub na jej całą powierzchnię nakładamy specjalistyczną folię – oprócz tego, że zmienia ona wygląd Twojego samochodu, pełni również funkcję ochronną. Bez obaw – w każdej chwili możesz ją usunąć!

Co możesz wybrać?

  • Oklejanie zewnętrzne podstawowe lub z demontażem zderzaków,
  • oklejanie z wnękami karoserii,
  • oklejanie z wnękami karoserii i wnękami drzwi.

Każda z tych opcji pozwala na szybką zmianę wizerunku pojazdu. Aby zapewnić Ci pełną satysfakcję, pracujemy na najlepszych markach akcesoriów, takich jak: 3M, Avery, ARLON czy Bruxafol. Zmiana koloru auta jest dzięki temu bezpieczna, profesjonalna oraz atrakcyjna estetycznie.

W ofercie posiadamy różne rodzaju folie – możesz wybierać spośród matowych, z połyskiem, perłowych, metalicznych czy folii typu Carbon. Mnogość kolorów i rodzajów z pewnością przypadnie Ci do gustu, a samochód zmieni się całkowicie!

Zaufaj naszemu doświadczeniu – przygotowane rozwiązania to wynik prawdziwej pasji do reklamy i samochodów. Odmień wygląd auta i ciesz się jego zupełnie nowym, bardziej atrakcyjnym obliczem!

Znajdziesz nas w mieście Warszawa – zapraszamy do kontaktu już dziś!