Podświetlane kasetony reklamowe

kasetony reklamowe WarszawaPośród produktów reklamowych oferowanych przez naszą firmę, znajdziesz kasetony reklamowe. Co to za rodzaj reklamy i dlaczego warto w niego zainwestować?

Kasetony podświetlane to swego rodzaju panele, na których może zostać umieszczona reklama Twoich usług czy produktów. Są bardzo skuteczną i profesjonalną formą promocji, a ich najróżniejsze wersje pozwalają na wybór opcji najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom.

Kasetony reklamowe, które wykonujemy to:

  • kaseton standardowy – najbardziej ekonomiczna wersja, wykonana najczęściej ze standardowych profili aluminiowych o różnej szerokości,
  • dibond – pozwalający na zamieszczenie grafiki płaskiej lub przestrzennej. Najbardziej ekskluzywny i wykonany z trwałych, a zarazem subtelnych płyt kompozytowych z rdzeniem polietylenowym,
  • semafor – kaseton dwustronny, który montuje się prostopadle do ściany bądź podwiesza pod sufitem. Umożliwia cyfrowe drukowanie grafiki i wykonany jest ze standardowych profili aluminiowych,
  • kasetony podświetlane winylowe – umożliwiają wykonanie dużych gabarytów z jednej całości. Grafika wycinana jest ploterem bądź drukowana cyfrowo,
  • kasetony świetlne z blachy aluminiowej – można je kształtować w dowolne formy przestrzenne, co jest niewątpliwie ich główną zaletą.

Niezależnie od formy, którą wybierzesz, kasetony będą świetną formą reklamy Twojej firmy. Są bardzo popularne i sprawdzą się bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Dibond, kasetony świetlne winylowe czy z blachy aluminiowej – wybór należy do Ciebie!

Dlaczego warto nam zaufać? Jesteśmy grupą specjalistów, dla których reklama to po prostu pasja. Znamy się na tym, co robimy i dobieramy produkty reklamowe do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Najwyższa jakość, oryginalność oraz indywidualne podejście do każdego klienta to nasza wizytówka.

Działamy na terenie miasta Warszawa, co nie wyklucza jednak współpracy z Klientami z innych miast Polski. Przejrzyj ofertę naszych produktów reklamowych i wybierz te, które pomogą wyróżnić się Twojej firmie!